COLEGIUL UNIVERSITAR ”SPIRU HARET” - DOMENII: ASISTENȚI SANITARI, PRODUCȚIE MEDIA ȘI IT *** COLEGIUL UNIVERSITAR ”SPIRU HARET” ARE SEDII ÎN BUCUREȘTI ȘI CRAIOVA *** DETALII PUTEȚI OBȚINE LA SEDIUL UNIVERSITĂȚII ”SPIRU HARET”, STR. ION GHICA NR. 13, SECTOR 3, BUCUREȘTI, TEL: 021.310.0075/ int. 206, 0721.80.85.77 SAU STR. VASILE CONTA NR. 4, CRAIOVA - TEL: 0251.43.22.95 *** ADMITERE 2019 - UNIVESRITATEA ”SPIRU HARET” VIITORII STUDENȚI POT OPTA PENTRU UNUL DIN CELE 48 DE PROGRAME DE STUDII DE LICENȚĂ ȘI 34 DE PROGRAME DE MASTERAT *** STUDENŢII ŞI MASTERANZII DIN SISTEMUL DE ÎNVĂŢĂMÂNT UNIVERSITAR SAU POSTLICEAL, POT BENEFICIA DE CREDITE BANCARE PENTRU PLATA STUDIILOR, FĂRĂ DOBÂNDĂ, CU TERMEN DE RAMBURSARE DE 10 ANI ŞI TERMEN DE GRAŢIE DE 5 ANI ***

RECOMANDARI

PROGRAM TV

LUNI

 

07:00 – Program muzical – Videoclipuri

08:00 – Știri

08:30 – Micul bucătar

08:45 – Junior Talent

09:00 – TOP Happy Music

09:30 – JR. Quiz – Concurs de cultură generală pentru copii

10:00 – Move UP

10:15 – Atelier Creativ

10:30 – Film serial

11:00 – Andra Show

11:30 – Video Creator

11:45 – Move UP

12:00 – Film serial

13:00 – Junior Talent

13:15 – Micul bucătar

13:30 – TOP Happy Music

14:00 – Micul bucătar

14:15 – Atelier Creativ

14:30 – JR. Quiz – Concurs de cultură generală pentru copii

15:00 – Andra Show

15:30 – Video Creator

15:45 – Atelier Creativ

16:00 – Film serial

16:30 – Move UP

16:45 – Junior Talent

17:00 – Film serial

17:30 – Atelier Creativ

17:45 – Junior Talent

17:45 – Move UP

18:15 – Junior Talent

18:30 – Micul bucătar

18:45 – Atelier Creativ

19:00 – Music Time

19:30 – JR. Quiz – Concurs de cultură generală pentru copii

20:00 – Andra Show

20:30 – Video Creator

20:45 – Povestea de seară

21:00 – Film serial

22:00 – Știri 

22:30 – Music Time

23:00 – Atelier Creativ

23:15 – Junior Talent

23:30 – Move UP

23:45 – Video Creator

00:00 – Povestea de seară

00:15 – Music Time

00:30 – Move UP

00:45 – Junior Talent

01:00 – Știri

01:30 – Music Time

02:00 – Video Creator

02:15 – Micul bucătar

02:30 – Atelier creativ

02:45 – Știri

03:15 – Atelier Creativ

03:30 – Junior Talent

03:45 – Move UP

04:00 – Music Time

04:30 – Atelier Creativ

04:45 – Știri

05:15 – Video Creator

05:30 – Povestea de seară

05:45 – TOP Happy Music

06:15 – Atelier Creativ

06:30 – Video Creator

06:45 – Micul bucătar

 

 

 

MARȚI

  

07:00 – Program muzical – Videoclipuri

08:00 – Știri

08:30 – Micul bucătar

08:45 – Junior Talent

09:00 – TOP Happy Music

09:30 – JR. Quiz – Concurs de cultură generală pentru copii

10:00 – Move UP

10:15 – Atelier Creativ

10:30 – Film serial

11:00 – Andra Show

11:30 – Video Creator

11:45 – Move UP

12:00 – Film serial

13:00 – Junior Talent

13:15 – Micul bucătar

13:30 – TOP Happy Music

14:00 – Micul bucătar

14:15 – Atelier Creativ

14:30 – JR. Quiz – Concurs de cultură generală pentru copii

15:00 – Andra Show

15:30 – Video Creator

15:45 – Atelier Creativ

16:00 – Film serial

16:30 – Move UP

16:45 – Junior Talent

17:00 – Film serial

17:30 – Atelier Creativ

17:45 – Junior Talent

17:45 – Move UP

18:15 – Junior Talent

18:30 – Micul bucătar

18:45 – Atelier Creativ

19:00 – Music Time

19:30 – JR. Quiz – Concurs de cultură generală pentru copii

20:00 – Andra Show

20:30 – Video Creator

20:45 – Povestea de seară

21:00 – Film serial

22:00 – Știri 

22:30 – Music Time

23:00 – Atelier Creativ

23:15 – Junior Talent

23:30 – Move UP

23:45 – Video Creator

00:00 – Povestea de seară

00:15 – Music Time

00:30 – Move UP

00:45 – Junior Talent

01:00 – Știri

01:30 – Music Time

02:00 – Video Creator

02:15 – Micul bucătar

02:30 – Atelier creativ

02:45 – Știri

03:15 – Atelier Creativ

03:30 – Junior Talent

03:45 – Move UP

04:00 – Music Time

04:30 – Atelier Creativ

04:45 – Știri

05:15 – Video Creator

05:30 – Povestea de seară

05:45 – TOP Happy Music

06:15 – Atelier Creativ

06:30 – Video Creator

06:45 – Micul bucătar

 

 

MIERCURI 

 

07:00 – Program muzical – Videoclipuri

08:00 – Știri

08:30 – Micul bucătar

08:45 – Junior Talent

09:00 – TOP Happy Music

09:30 – JR. Quiz – Concurs de cultură generală pentru copii

10:00 – Move UP

10:15 – Atelier Creativ

10:30 – Film serial

11:00 – Andra Show

11:30 – Video Creator

11:45 – Move UP

12:00 – Film serial

13:00 – Junior Talent

13:15 – Micul bucătar

13:30 – TOP Happy Music

14:00 – Micul bucătar

14:15 – Atelier Creativ

14:30 – JR. Quiz – Concurs de cultură generală pentru copii

15:00 – Andra Show

15:30 – Video Creator

15:45 – Atelier Creativ

16:00 – Film serial

16:30 – Move UP

16:45 – Junior Talent

17:00 – Film serial

17:30 – Atelier Creativ

17:45 – Junior Talent

17:45 – Move UP

18:15 – Junior Talent

18:30 – Micul bucătar

18:45 – Atelier Creativ

19:00 – Music Time

19:30 – JR. Quiz – Concurs de cultură generală pentru copii

20:00 – Andra Show

20:30 – Video Creator

20:45 – Povestea de seară

21:00 – Film serial

22:00 – Știri 

22:30 – Music Time

23:00 – Atelier Creativ

23:15 – Junior Talent

23:30 – Move UP

23:45 – Video Creator

00:00 – Povestea de seară

00:15 – Music Time

00:30 – Move UP

00:45 – Junior Talent

01:00 – Știri

01:30 – Music Time

02:00 – Video Creator

02:15 – Micul bucătar

02:30 – Atelier creativ

02:45 – Știri

03:15 – Atelier Creativ

03:30 – Junior Talent

03:45 – Move UP

04:00 – Music Time

04:30 – Atelier Creativ

04:45 – Știri

05:15 – Video Creator

05:30 – Povestea de seară

05:45 – TOP Happy Music

06:15 – Atelier Creativ

06:30 – Video Creator

06:45 – Micul bucătar

 

 JOI 

 

07:00 – Program muzical – Videoclipuri

08:00 – Știri

08:30 – Micul bucătar

08:45 – Junior Talent

09:00 – TOP Happy Music

09:30 – JR. Quiz – Concurs de cultură generală pentru copii

10:00 – Move UP

10:15 – Atelier Creativ

10:30 – Film serial

11:00 – Andra Show

11:30 – Video Creator

11:45 – Move UP

12:00 – Film serial

13:00 – Junior Talent

13:15 – Micul bucătar

13:30 – TOP Happy Music

14:00 – Micul bucătar

14:15 – Atelier Creativ

14:30 – JR. Quiz – Concurs de cultură generală pentru copii

15:00 – Andra Show

15:30 – Video Creator

15:45 – Atelier Creativ

16:00 – Film serial

16:30 – Move UP

16:45 – Junior Talent

17:00 – Film serial

17:30 – Atelier Creativ

17:45 – Junior Talent

17:45 – Move UP

18:15 – Junior Talent

18:30 – Micul bucătar

18:45 – Atelier Creativ

19:00 – Music Time

19:30 – JR. Quiz – Concurs de cultură generală pentru copii

20:00 – Andra Show

20:30 – Video Creator

20:45 – Povestea de seară

21:00 – Film serial

22:00 – Știri 

22:30 – Music Time

23:00 – Atelier Creativ

23:15 – Junior Talent

23:30 – Move UP

23:45 – Video Creator

00:00 – Povestea de seară

00:15 – Music Time

00:30 – Move UP

00:45 – Junior Talent

01:00 – Știri

01:30 – Music Time

02:00 – Video Creator

02:15 – Micul bucătar

02:30 – Atelier creativ

02:45 – Știri

03:15 – Atelier Creativ

03:30 – Junior Talent

03:45 – Move UP

04:00 – Music Time

04:30 – Atelier Creativ

04:45 – Știri

05:15 – Video Creator

05:30 – Povestea de seară

05:45 – TOP Happy Music

06:15 – Atelier Creativ

06:30 – Video Creator

06:45 – Micul bucătar 

 

VINERI

 

07:00 – Program muzical – Videoclipuri

08:00 – Știri

08:30 – Micul bucătar

08:45 – Junior Talent

09:00 – TOP Happy Music

09:30 – JR. Quiz – Concurs de cultură generală pentru copii

10:00 – Move UP

10:15 – Atelier Creativ

10:30 – Film serial

11:00 – Andra Show

11:30 – Video Creator

11:45 – Move UP

12:00 – Film serial

13:00 – Junior Talent

13:15 – Micul bucătar

13:30 – TOP Happy Music

14:00 – Micul bucătar

14:15 – Atelier Creativ

14:30 – JR. Quiz – Concurs de cultură generală pentru copii

15:00 – Andra Show

15:30 – Video Creator

15:45 – Atelier Creativ

16:00 – Film serial

16:30 – Move UP

16:45 – Junior Talent

17:00 – Film serial 

17:30 – Atelier Creativ

17:45 – Junior Talent

17:45 – Move UP

18:15 – Junior Talent

18:30 – Micul bucătar

18:45 – Atelier Creativ

19:00 – Music Time

19:30 – JR. Quiz – Concurs de cultură generală pentru copii

20:00 – Andra Show

20:30 – Video Creator

20:45 – Povestea de seară

21:00 – Film serial

22:00 – Știri 

22:30 – Music Time

23:00 – Atelier Creativ

23:15 – Junior Talent

23:30 – Move UP

23:45 – Video Creator

00:00 – Povestea de seară

00:15 – Music Time

00:30 – Move UP

00:45 – Junior Talent

01:00 – Știri

01:30 – Music Time

02:00 – Video Creator

02:15 – Micul bucătar

02:30 – Atelier creativ

02:45 – Știri

03:15 – Atelier Creativ

03:30 – Junior Talent

03:45 – Move UP

04:00 – Music Time

04:30 – Atelier Creativ

04:45 – Știri

05:15 – Video Creator

05:30 – Povestea de seară

05:45 – TOP Happy Music

06:15 – Atelier Creativ

06:30 – Video Creator

06:45 – Micul bucătar

 

 

SÂMBĂTĂ

 

07:00 – Program muzical – Videoclipuri

08:00 – Știri

08:30 – Micul bucătar

08:45 – Junior Talent

09:00 – TOP Happy Music

09:30 – JR. Quiz – Concurs de cultură generală pentru copii

10:00 – Move UP

10:15 – Atelier Creativ

10:30 – Film serial

11:00 – Andra Show

11:30 – Video Creator

11:45 – Move UP

12:00 – Film serial

13:00 – Junior Talent

13:15 – Micul bucătar

13:30 – TOP Happy Music

14:00 – JR News

14:30 – JR. Quiz – Concurs de cultură generală pentru copii

15:00 – Andra Show

15:30 – Video Creator

15:45 – Atelier Creativ

16:00 – Junior Talent

16:30 – Move UP

17:00 – Film serial

17:30 – Atelier Creativ

17:45 – Junior Talent

17:45 – Move UP

18:15 – Junior Talent

18:30 – Micul bucătar

18:45 – Atelier Creativ

19:00 – Music Time

19:30 – JR. Quiz – Concurs de cultură generală pentru copii

20:00 – Andra Show

20:30 – Video Creator

20:45 – Povestea de seară

21:00 – Junior Talent

21:15 – Atelier Creativ

21:30 – JR. Quiz

22:00 – JR. News

22:30 – Music Time

23:00 – Atelier Creativ

23:15 – Junior Talent

23:30 – Move UP

23:45 – Video Creator

00:00 – Povestea de seară

00:15 – Music Time

00:30 – Move UP

00:45 – Junior Talent

01:00 – JR. News

01:30 – Music Time

02:00 – Video Creator

02:15 – Micul bucătar

02:30 – Atelier creativ

02:45 – JR. News

03:15 – Atelier Creativ

03:30 – Junior Talent

03:45 – Move UP

04:00 – Music Time

04:30 – Atelier Creativ

04:45 – JR. News

05:15 – Video Creator

05:30 – Povestea de seară

05:45 – TOP Happy Music

06:15 – Move UP

06:30 – Video Creator

06:45 – Micul bucătar

 

 

Duminică

 

7:00 – Program muzical – Videoclipuri

08:00 – Știri

08:30 – Micul bucătar

08:45 – Junior Talent

09:00 – TOP Happy Music

09:30 – JR. Quiz – Concurs de cultură generală pentru copii

10:00 – Move UP

10:15 – Atelier Creativ

10:30 – Film serial

11:00 – Andra Show

11:30 – Video Creator

11:45 – Move UP

12:00 – Music Time

13:00 – Junior Talent

13:15 – Micul bucătar

13:30 – TOP Happy Music

14:00 – JR News

14:30 – JR. Quiz – Concurs de cultură generală pentru copii

15:00 – Andra Show

15:30 – Video Creator

15:45 – Atelier Creativ

16:00 – Junior Talent

16:30 – Move UP

17:00 – Film serial

17:30 – Atelier Creativ

17:45 – Junior Talent

17:45 – Move UP

18:15 – Junior Talent

18:30 – Micul bucătar

18:45 – Atelier Creativ

19:00 – Music Time

19:30 – JR. Quiz – Concurs de cultură generală pentru copii

20:00 – Andra Show

20:30 – Video Creator

20:45 – Povestea de seară

21:00 – Junior Talent

21:15 – Atelier Creativ

21:30 – JR. Quiz

22:00 – JR. News

22:30 – Music Time

23:00 – Atelier Creativ

23:15 – Junior Talent

23:30 – Move UP

23:45 – Video Creator

00:00 – Povestea de seară

00:15 – Music Time

00:30 – Move UP

00:45 – Junior Talent

01:00 – JR. News

01:30 – Music Time

02:00 – Video Creator

02:15 – Micul bucătar

02:30 – Atelier creativ

02:45 – JR. News

03:15 – Atelier Creativ

03:30 – Junior Talent

03:45 – Move UP

04:00 – Music Time

04:30 – Atelier Creativ

04:45 – JR. News

05:15 – Video Creator

05:30 – Povestea de seară

05:45 – TOP Happy Music

06:15 – Move UP

06:30 – Video Creator

06:45 – Micul bucătar